TIRANË

Janë të paktën 11 persona të zhdukur që po kërkohen në Durrës nga forcat e shpëtimit.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se 7 persona po kërkohen në lagjen numër 17 pranë Kryqit të Kuq dhe 4 të tjerë në lagjen numër 6, pranë lokalit të njohur “Barons” i cili në fakt nuk ekziston më.

Pallati 6-katësh ku ndodhej lokali është fundosur dy kate. Dy persona raportohet se janë gjallë por nuk janë nxjerrë ende.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb