Izolimi në shtëpi ka nxjerrë në pah anën komike të karakterit të shumë futbollistëve. Në rrjetet sociale ata I janë bashkuar sfidave të shumta, ndrësa postojnë edhe video gazmore nga jeta e përditëshme jashtë fushës dhe të mbyllur në shtëpitë e tyre.

I fundit është Albi Doka. Futbollisti i Tiranë duket se po shfrytëzon karantinën për të gjetur nuse.

Por mbrojtësi duket se ka shumë pretendime, teksa nga ekrani i televizorit I ka propozuar për martesë dy prej modeleve më të famshme të botës, Bela Hadid dhe Nastasya Wolf.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb