Gjykata e Posaçme e Apelit rrëzon kërkesën e gjashtë të dyshuarve për përfshirje në rrëmbimin e Jan Prengës për ndryshim të masës së sigurisë.

Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se mbeten në burg Bajram Hajri, Leonard Hajri, Elton Hajri, Festim Bexhdili, Ardian Docaj dhe Olsi Turja.

Avokati Arbër Hoxhaj paralajmëroi se do t’i drejtohen Gjykatës së Lartë me rekurs.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: