Ish-deputetja e LSI-së Floida Kërpaçi ka publikuar fotografi me të rinjtë në Tiranë.

Kërpaçi shprehet se të gjithë të rinjtë ishin në një mendje, se vendi do të votojë ndryshimin që të gjithë presim.

Postimi i Floida Kërpaçit:

Të gjithë ishim në një mendje: Në 25 prill vendi do të votojë ndryshimin që të gjithë presim!

Të rinjtë janë të lodhur me modelin e rilindjes, me eksperimentet e tyre në arsim dhe vrasjen e shpresës!

LSI për #arsimcilësor #punësimtëmirëpaguar #dinjitet

Ne do të sjellim ndryshimin që të gjithë presin!

Ne e mbajmë fjalën??

(d.xh/ balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb