Këshilli Politik mblidhet sërish sot pasdite në orën 18:00 tek Pallati i Kongreseve. Gazetari Ergys Gjençaj raportoi për “BalkanWeb” se mbledhja do të zhvillohet për të reflektuar ndryshimet në kodin zgjedhor sipas marrëveshjes politike të arritur mbrëmjen e së premtes

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: