Bebe Rexha ka filluar një fushatë kohëve të fundit për atë se femrat nuk duhet të kenë komplekse për peshën e tyre

Këngëtarja ka habitur fansat edhe me një foto tjetër në rrjetet sociale.

Këtë ajo e ka bërë duke postuar një foto ku shihet se vuan nga mbipesha. Megjithatë, ajo nuk ka hezituar ta postoje atë në Instagramin e saj.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb