Në këtë koleksion fotosh do të kuptoni pse ndonjëherë femrat jetojnë më gjatë se meshkujt. Femrat nuk do të jenë xheloze pasi të shohin këto foto.

Punët e rënda fizike, shpeshherë vënë jetën e meshkujve në rrezik, sidomos kur bëhet fjalë në ndërtim pallatesh, që nëse nuk marrin masat e duhura, fati i tyre mund të jetë jo i mirë.

Për më shumë shikoni fotot dhe gjykojeni vetë.

 

(e.f/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb