TIRANE

Zajmina Vasjari ka ka publikuar një video të shkurtër ku dëgjohet zëri i vajzës së saj duke kënduar. “Kënga e parë e Khloes”, shkruan këngëtarja, duke zbuluar që vajza e saj ka premisa të mira për t’i ngjarë së ëmës.

Nuk e dimë ende nëse kënga do lançohet për të gjithë fansat e Zajminës dhe Khloes së vogël. Këngëtarja është nënë vetëm e Khloes, e cila erdhi në jetë në 2018-ën.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb