Khloé Kardashian foli për djalin e porsalindur të saj dhe Tristan Thompson për herë të parë që kur u publikua lajmi për ardhjen në jetë të fëmijës përmes një surrogate.

“Të jesh në gjendje t’i formosh njerëzit e vegjël në njerëz vërtet të mëdhenj të jashtëzakonshëm është një nder dhe një dhuratë,” tha Khloé për vajzën True, 4 vjeçe dhe djalin e saj të vogël në një intervistë të Elle të botuar të martën. “E di që është klishe, por më pëlqen gjithçka, madje edhe pjesët e vështira [të prindërimit]. Është super e frikshme, por unë e marr punën time shumë seriozisht. Ne duhet t’i marrim seriozisht ato role, veçanërisht në kohën e sotme, me sa aksesueshmëri kanë fëmijët dhe informacionin ndaj të cilit ekspozohen kaq të vegjël.”

Kardashian dhe Thompson ngjizën djalin e tyre nëpërmjet një surrogate në nëntor 2021 – një muaj para se Khloé të zbulonte se Tristan e tradhtoi atë me Maralee Nichols dhe lindi një djalë të quajtur Theo.

Që kur Kardashian dhe Thompson filluan të takoheshin në vitin 2016, marrëdhënia e tyre e trazuar është tronditur nga skandale të shumta tradhtie.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb