TIRANE

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë postuar foton e parë bashkë pas përfundimit të Big Brother Vip Albania.

Ka qenë moderatorja ajo që ka ndarë një selfie nga shtëpia e tyre duke lënë edhe një mesazh për ndjekësit që i kanë mbështetur gjatë gjithë kësaj kohe.

“Faleminderit për mbështetjen, LUKI”, ka shkruar Kiara krahas postimit.

Luizi dhe Kiara dolën çift nga formati i BBV, duke kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë në natën e finales së madhe.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: