Ai është një shkrimtar e filozof “rebel” që gjithmonë preferon t’i thotë gjërat troç, bëhet fjalë për Albatros Rexhaj i cili ka qenë i ftuar në emisionin “FitStation” nga Çenkuela Hasa në News24, ku ndër të tjera ka komentuar dhe raportin Kiara-Luiz!

“Mua Kiara nuk më pëlqen por me rëndësi ka t’i pëlqej Luizit jo mua. Nuk besoj kur thotë e dua në mënyrën time, dashuria ka një mënyrë jo shumë, o e do ose nuk e do. Kur e do dikë i jep botën, kur se do i jep thërrime. Nuk mendoj se ka një vibe të anasjelltë! Është shumë e rëndë për mua të kesh një njeri që do të lidh krahët se ti edukatore nuk je”, tha shkrimtari.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb