Së shpejti do të dalë në treg bashkëpunimi më i ri mes Kidës, Ledrit dhe Butrintit. Kida tani ka ndarë pamje nga prapaskenat, ku vërtetë duket se kënga do jetë një “bombë” e kësaj vere. E veshur me të bardha, Kida duket shume e bukur.

“Ooo dale daleeee”, ka shkruar këngëtarja bashkangjitur fotos.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: