Kim Kardashian dhe Kanye West “kanë kërcënuar me padi 10 milionë dollarë ish badyguardin e tyre Steve Stanulis”…pasi u shkrua se ai ka thyer marrëveshjen e konfidencialitetit duke folur për “rregullat qesharake” që kishte vënë reperi

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Çifti raportohet se e përjashtuan rojën e tyre me një letër derisa e akuzuar ish rojën e Kanye, Steve Stanulis se ka bërë “deklarata të rreme dhe shpifëse”.

Ata po ashtu u ankuan se ai ka thyer marrëveshjen e konfidencialitetit gjatë një paraqitje në “Hollywood Raw Podcast”, muajin e kaluar.

Santulis raportohet se është pushuar nga puna nga reperi më 2016.

Santulis tha në Podcast që ai qëndronte gjithmonë 10 hapa para reperit, që kishte shumë “rregulla qesharake”.

Ai e akuzoi West se njëherë kishte debatuar ashpër për faktin që Stanulis nuk e dinte se cilin pullë ta prekte në ashensorin e studios së tij.

Zëdhënësi i Stanulisti i mohoi këto akuza për TMZ duke thënë se ai nuk ka shkelur asnjë marrëveshje dhe se është shumë i përkushtuar për punën e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb