SHBA

Kim Kardashian dhe Kanye West bëjnë shpenzime marramëendëse për një ndërtesë në Miami. Duket se pasurive të tyre të patundshme i kanë shtuar edhe një ndërtesë tjetër.

Thuhet se çifti së fundi rënë dakord të blejnë një njësi në ndërtesën e famshme të “Faena”, në Miami për 14 milionë dollarë.Ajo është 4700 metra katrorë dhe thuhet se posedon katër dhoma gjumi, pesë banjo dhe tarracë. Duket se Kim ka shënuar një marrëveshje të mirë, pasi çmimi fillestar i saj në treg ishte 15.5 milionë dollarë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb