Kim Kardashian ka provuar që të bëjë fekondim artificial, pasi nuk po mundet të mbetët shtatzënë në mënyrë natyrale, shkruan Daily Mail.

Kim e ka pranuar publikisht se dëshiron shumë që të ketë edhe një fëmijë sa më shpejt që të jetë e mundur dhe për këtë arsye po provon fertilizimin in vitro.

Që në dhjetorin e vitit të kaluar Kim kishte thënë se do ta provojë fekondimin artificial pasi ka probleme gjinekologjike dhe nuk mund të mbetet shtatzënë.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: