Kim Kardashian dhe Kanye West duket se janë në kushte shumë më të mira nga sa mund të mendojnë disa – veçanërisht në mes të integrimit të vazhdueshëm të Pete Davidson – sepse ish-të u ribashkuan përsëri.

Shikoni këto foto, të marr nga TMZ, për të cilat na thuhet se janë shkrepur të premten në një palestër me shumë qëllime pranë Thousand Oaks, CA … ku vajza e tyre e madhe, North , po luante në një lojë basketbolli të ligës për fëmijë rreth 7 vjeç.

Ka mamin dhe babin në tribunë … duke parë sesi North bën punën e saj me ekipin e saj. Ata nuk ishin edhe aq larg njëri-tjetrit — vetëm një rresht prapa nga njëri-tjetri, në afërsi shumë të ngushtë.

Dëshmitarët okularë na thonë se ata flisnin herë pas here gjatë gjithë mbrëmjes dhe dukeshin të përzemërt. Asnjëri prej prindërve nuk bëri një skenë të madhe duke brohoritur apo shumë nga ndonjë gjë tjetër … na thuhet se dukeshin sikur thjesht po përpiqeshin të shtriheshin dhe thjesht të shikonin North-in së bashku.

Kjo është padyshim një shenjë e mirë e bashkëprindërimit të suksesshëm, të cilin Kim dhe Kanye kishin treguar tashmë se mund ta bëjnë pa problem. Mbani mend, ata bënë pikërisht këtë lloj gjëje në mars, kur filluan lojën e futbollit të Saint në të njëjtën ekuipazh. Edhe atje dukeshin në rregull.

Kjo ishte gjatë një kohe kur Kanye ishte ndezur në internet pasi marrëdhënia e Pete dhe Kim po bëhej më serioze … por që atëherë, ai është qetësuar shumë dhe ka qenë kryesisht i heshtur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb