‘Pak me vonesë por Vit të ri të lumtur’. Kim Kardashian u dhuron ndjekësve të saj në Instagram një ‘Gëzuar vitin e ri’ shumë pikant.

  • foto galeri
  • foto galeri

Anëtarja e klanit Kardashian është shfaqur me një komplet ngjyrë mishi, duke i lënë fare pak vend imagjinatës dhe duke nxjerrë në pah format e saj bombastike. Në pak kohë Kim ka marrë miliona like.

Nëse dita e mirë shihet që në mëngjes 2020 e Kardashian parashikohet shumë hot…

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb