SHBA

Kim Kardashian di të ekzagjeroj me veshjen dhe nuk është hera e parë që e bën një gjë të tillë. Ylli i televizioneve u shfaq në pesë vjetorin e “Hollywood Beauty Awards” e veshur me një fustan të zi, i cili në pjesën e ishte vetëm rripa duke i treguar gjoksin.

Bukuroshja 38-vjeçare siguroi gjithë vëmendjen me fustanin e zi mbrëmjen e së dielëss, ku ekspozonte gjoksin e saj bombastik. Kardashianin do ta shohim edhe këtë vit me episode të reja në shoën televiziv të njohur si “Keeping with Kardashian”.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb