Festë në familje për Kim Kardashian, që ka festuar 39 vjetorin së bashku me klanin e saj dhe miqtë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri


Të ftuarit janë pritur me dy karruca të pozicionuara në oborr me hot dog, churros dhe doughnut, për të kënaqur më të vegjlit e shtëpisë që kanë shijuar ushqimin.


Më pas të gjithë janë ulur në tavolinë nën dritën e qirinjve me pjatanca të mbushura kryesisht me gatime me bazë armene. Kim ka marrë shumë lule, por dhurata më e bukur ishte ajo e katër fëmijëve të saj, një mëngjes me baze luleshtrydhe, veze të zier, pankake të gatuara enkas për të. Në këtë galeri disa foto nga festa në familje.


(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb