Pas divorcit me Kanye West, fansat kanë vënë re se 41 vjeçarja, themeluese e SKIMS, ka bërë një ndryshim të madh në llogaritë e saj në rrjete sociale.

Të enjten, fansat kapën se Kim kishte hequr mbiemrin e saj “West” nga Twitter dhe Instagram.

Në llogaritë e saj, ajo tani thjesht mban emrin e saj të vajzërisë, “Kim Kardashian”.

Vendimi i Kim për të ndryshuar emrin e saj në mediat sociale vjen pasi ajo u shpall ligjërisht beqare dhe gjykatësi miratoi kërkesën e saj për të hequr “West” si mbiemrin e saj ligjor.

Kim
Kim

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb