Kim Kardashian është parë sot në bregdetin e Miami ku ka treguar format e saj në disa foto që ka shpërndarë në Instagram.

 

Kim1
 

Nëna e katër fëmijëve duket në top formë derisa duket se është e interesuar vetëm të pushojë sa më shumë në ujërat kristal të kaltëra pas saj.

 

Kim2

 

(BalkanWeb)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: