Kim Kardashian është duke shijuar një pushim romantik me të dashurin e saj, Pete Davidson. Kim, është shfaqur së fundmi me bikini, duke mos i lënë aspak vend imagjinatës.

Sipërmarrësja 41-vjeçare shfaqi linjat e saj të bujshme të trupit, e veshur me një bluzë të kaltër, gjersa në pjesën e poshtme kishte vetëm të brendshmet.

Kim ka pozuar për fotosesionin teksa ka dalë si një sirenë nga ujërat blu, me figurën e saj të pabesueshme të trupit, të theksuar në mënyrë perfekte nga bikinit dypjesëshe.

Nëna e katër fëmijëve nxori në pah pjesën e saj të sheshtë të mesit, si dhe ijet e lakuara, duke i shtuar shkëlqim pamjes së saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb