Ylli i KUWT, Kim Kardashian është fiksuar me serialin Sex / Life dhe protagonistin e saj, i cili u bë temë diskutimi kur ai u shfaq lakuriq në një nga shumë skenat “e nxehta”

Pas divorcit me Kanye West, Kim duket se është në kërkim të një mashkulli.

Këtë herë, ajo duket se kërkon të bëjë për vete aktorin me origjinë greke, Adam Demos . Protagonisti i famshëm i serialit të ri Netflix “Sex / Life” ka qenë objekt diskutimi kohët e fundit, për shkak të skenave të diskutueshme në të cilat ai shfaqet gjatë serialit.

Demos

Por mesa duket Kim Kardashian  nuk u ndje nga aktori pasi shoqja e saj  Trejsi në një bisedë të përbashkët tregon se aktori është i fejuar dhe në fakt me të njëjtën grua, e cila ka një lidhje në serial.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb