Kim Kardashian ka nxjerrë në shitje rezidencën e saj në Beverly Hills.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Sipas asaj që shkruan ‘Cosmopolitan’ vila në Kaliforni është në shitje për 5.7 milionë dollarë.

Kim ka jetuar në këtë ambient me ish-partnerin e saj, Kris Humphries. Pas vendimit të shitjes në rrjet kanë qarkulluar edhe foto të ndryshme të shtëpisë brenda dhe jashtë saj, duke zbuluar me detaje luksin e vendit ku pjesëtarja e klanit Kardashian ka jetuar më parë.

Kardashian herë pas here ka bërë blerje të kushtueshme së bashku me bashkëshortin e saj Kanye West.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb