Kim Kardashian është fotografuar në Neë York mbrëmjen e së premtes.

Ylli i televizionit vuri në pah fromat e saj bombastike e veshur me një fustan ngjyrë pink të ngushtë mbas trupit.

37-vjeçarja dukej shumë seksi me fustanin e shkurtër që i theksonte pasuritë e saj.

Kim ndodhej në Big Apple performancën e bashkëshortit të saj Kanye West.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: