Kim Kardashian njihet për format e saj bombastike të cilat nuk resht së ekspozuari sa herë i jepet mundësia.

Këtë herë ylli i Reality show është shfaqur në rrugët e New Yorkut e veshur me një fustan të zi të ngushtë, shumë të shkurtër, që i nxirrte në pah format e saj.

Në shoqërinë e disa miqve Kim ka tërhequr vëmendjen e fotografëve dhe të njerëzve në rrugë.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb