Modelja me famë botërore Kim Kardashian, ka pozuar me bikini në mes të detit.

Ajo shihet e veshur me bikini në ngjyrë lëkure e në pah ka vendosur format trupore. Ajo e ka kompletuar pamjen me një kapele kaubojsh që i qëndron mjaft mirë me bikini e veshura.

“U ktheva në ishullin tim të mrekullueshëm”, tha Kim,

Ajo ka festuar së fundmi 40 vjetorin e lindjes dhe kohët e fundit është parë me ish-partnerin reper Kayne West.

Mediat rozë kanë aluduar se dyshja është rikthyer sërish bashkë pasi kohët e fundit që janë parë bashkë, dukeshin mjaft të lumtur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb