Skena si në filmat horror. E braktisur prej vitesh, kisha e Dukasit në Patos është kthyer në shqetësim për banorët. Jo vetëm eshtra, por në sipërfaqe kanë dalë edhe kafka njerëzish.

Banorët jashtë kamerave tregojnë se kanë parë edhe njerëz duke gërmuar për të gjetur diçka, duke qenë se ambienti është i parrethuar.

  • foto galeri
  • foto galeri

Banorët thonë se këtu luajnë edhe fëmijët ndërsa këto eshtra përbëjnë rrezik. Edhe pse janë ankuar shpesh askush nuk ka vënë dorë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: