Gjendet turpi i pajetë i 22-vjecarit Valentin Nikolli. Rrjedha e fortë e ka vështirësuar më tepër punën e palombarëve për gjetjen e trupit të të riut, por pas disa kërkimeve u arrit që të gjendej.

Nikolli u mbyt dje në lumin Mat teksa po peshkonte me dy shokët e tij, i riu u fut për tu larë por rrjedha e fortë e ka marrë me vete. Shokët e tij kanë arritur ta shikojnë për disa minuta dhe më pas ju ka humbur nga shikimi për shkak të rrjedhës se fortë të lumit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: