Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me vdekjen e biznesmenit në Divjakë, i cili u dogj në hotelin e tij.
Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se 60-vjeçari Llambi Marku kishte 3 dite që ishte ndarë nga gruaja. Po ashtu ka dyshime se viktima pasi kishte konsumuar një sasi të madhe alkooli.

Ngjarja ndodhi në katin e katërt të hotelit të tij ne papafingo, ku 60-vjeçarin e ka zënë gjumi me cigare ne dore e cila ka ndezur dyshekun dhe mesa duket tymi i tij i ka sjelle djegien komplet të trupit te tij.

Kanë qenë familjarët e tij që e gjeten të djegur pasi 60-vjecari nuk përgjigjej në celular.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb