Përveç se një teniste e talentuar, Korina Dentoni njihet nga të gjithë edhe për format e saj perfekte fizike.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Bukuroshja italiane, shpesh shfaqet shumë aktive në rrjetet sociale, nuk heziton të ekspozojë linjat e saj perfekte.

Korina është shumë e apasionuar pas fotove, ku nuk mungojnë as ato provokuese, të cilat “çmendin” ndjekësit e saj që janë të shumtë në numër.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb