Klaudia Pepa është një ndër balerinat më të suksesshme shqiptare, e cila karrierën e saj momentalisht po e zhvillon në Itali.

  • foto galeri

Por përveç kësaj ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë sjell imazhe e video nga aktivitetet e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku ka pozuar nudo.

Vetëm me një kapele ajo ka mbuluar pjesët intime trupore, duke marrë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb