TIRANE

Balerina e njohur Klaudia Pepa prej vitesh është zhvendosur në Itali, ku po zhvillon dhe profesionin e saj.

Pas sukseseve si balerinë, Klaudia ka treguar edhe sakrificat që fshihen. Me anë të një postimi në InstaStory, ajo tregon këmbët e saj të nxira, të cilat vetëm duke i parë të duken mjaft të dhimshme.

Këto shenja, Klaudia i ka marrë nga performanca për videon e fundit, bashkëpunim me Fabrizio Moro që i besoi balerinsë protagonizmin në klipin e tij muzikor.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb