TIRANE

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi, Klea Huta dhe Elgit Doda shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Dhe ata kanë marrë një vendim të rëndësishëm për ditën kur vogëlsuhi do të vijë në jetë.

Çifti i njohur kanë vendosur që Elgiti të jetë në sallën e lindjes kur Klea të sjellë në jetë fëmijën. Lajmin e bëri të ditur vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ajo shkruan se ky është një nga vendimet më të bukura në jetë që prindërit mund të marrin për të pritur së bashku ardhjen e fëmijës.

Një nga vendimet më të bukura në jetë është që të dy prindërit ta presin ardhjen e fëmijës bashkë,”- shkroi Klea, teksa shpërndau një postim ku tregohen 5 arsyet pse partnerët duhet të jenë të pranishëm në sallën e lindjes.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: