TIRANE

Në fillim të muajit qershor Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Moderatorja bukuroshe solli në jetë një djalë të cilin vendosi ta quajë Krid.

Klea nuk ka hezituar të ndajë momentet pranë vogëlushit, duke i dedikuar atij fjalët më të ëmbla. Së fundmi Klea, Elgiti dhe Krid kanë realizuar foton e parë familjare.

“Me shpirtin plot e mirënjohjen në zot”, shkruan moderatorja në portretin e ëmbël familjar. Duket se dyshja e njohur po përjeton momentet më të bukura të jetës pranë vogëlushit Krid.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: