TIRANE

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të dashur të show bizz-it shqiptar. Sot pas shumë muajsh së bashku këngëtarja e njohur ka treguar se si i ka fituar zemrën Elgiti.

Doda
Doda

Kantautori e ka fituar Klean në mënyrën më romantike të mundshme-përmes muzikës. Ai sot ka publikuar një video në Instagram teksa i binte pianos dhe realisht kjo video ka marrë shumë komente nga ndjekësit e tij, të cilët i shkruajnë “artist”.

Mirëpo, Klea nuk është mjaftuar vetëm me komente. Ajo ka publikuar në Instastory këtë video, ku shkruan “Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën”.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: