Përfundon procesi i numërimit edhe në Klos, ku ka fituar Partia Socialiste.

Sipas rezultateve paraprake nga KQZ, kandidatja e PS Valbona Kola ka marrë 4466 vota, ose 56.1 %.

Sakaq kandidati i Bashkë Fitojmë, Bedri Hoxha marrë 3499 vota ose 43.9 %.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: