Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili i përgjigjet kryeministrit Rama në lidhje me një koalicion të mundshëm mes LSI e PS në zgjedhejt e vitit 2021.

Ndërsa Rama tha se në politikë kurrë mos thuaj kurrë, teksa iu përgjigj sot interesimit të mendiav,e nga ana e LSI-së, përgjigjia duket e prerë. Vasili thotë se partja e tij nuk do bëjë kurrë koalicion me Ramën.

STATUSI I PLOTE
LSI me Edi Ramen?
KURRE!
Edi Rama eshte i dashuruar,i perdorur dhe i kapur nga narkotrafikantet dhe oligarket kunder popullit te tij.
LSI eshte dhe do te jete pergjithmone vetem e vetem me popullin, perballe dhe kunder Edi Rames, narkotrafikanteve dhe oligarkeve.
Dite tronditese e presin Edi Ramen, tashme te vetmuar te braktisur edhe nga klientet e vet te droges dhe PPP-ve.
Limoni i shtrydhur te njejtin fund ka pasur gjithmone.
Edi Rama e humbi edhe kohen per te ikur…!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb