Christian Eriksen ka lënë pas problemet shëndetësore, teksa u aktivizua në radhët e Brendford, në edicionin që lamë pas.Tashmë, ka ardhur koha për të vendosur se ku do luajë sezonin e ardhshëm. Një mundësi e mirë është qëndrimi te Brentford, ndërsa hipoteza të tjera janë Tottenham dhe Manchester United.

Sipas gazetarit të njohur Fabricio Romano, mesfushori i Danimarkës ka planifikuar një takim me agjentin e tij pas pak ditësh. Në tavolinë do jenë të gjitha ofertat, e më pas do të vendoset e ardhmja e lojtarit.

Ju
Ju

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb