Një punonjës i firmës Masabi Fruits në Kombinat është i pari i shoqëruar për rreth 140 kg kokainë të gjetura në konteinerin në Durrës.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se punonjësi shkoi për të tërhequr konteinerin e për të kryer veprimet.

Ndërkohë Policia pritet të ndalojë drejtuesit e firmës Masabi Fruits me qendër në Kombinat ku pritej të zbarkonte dhe konteineri.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb