Një tjetër operacion antidrogë është zhvilluar nga policia greke, ku në pranga kanë rënë tre trafikantë shqiptarë.

Gjatë aksionit, policia greke ka sekuestruar 20 kg 480 gram marijuanë, 895 gram kokainë, 22.700 euro, 25.000 lekë shqiptare, 5 peshore, 6 celulare, 2 mjete dhe paketim.

Ndërkohë, janë arrestuar në Athinë tre shqiptarët e moshës 38, 40 dhe 44 vjeç.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb