Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta i ka uruar ditëlindjen ish-portierit të Kombëtares shqiptare, Jani Kaçi.

Legjenda e klubit të Partizani dhe të Skënderbeut ka sot 70-vjetorin e lindjes së tij.

  • foto galeri
  • foto galeri

MESAZHI I METËS
Gëzuar 70-vjetorin e lindjes Jani Kaçi, kolosi i pakalueshëm i portës së “Skënderbeut”, “Partizanit” dhe Ekipit Kombëtar.
Edhe 100 të tjera me shëndet dhe energji të pashtershme! 💐⚽🇦🇱

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb