Muskuj të tendosur, trupa të skalitur në mënyrë perfekte.

Në këtë galeri body builder nga e gjithë bota të cilët janë takuar në Medelin, një qytet në Kolumbi, ku po zhvillohet Expofitness 2016, ku femra dhe meshkuj kanë sfiduar njëri-tjetrin me format e tyre.

Ja disa nga fotot e përgatitjeve të sportistëve dhe disa momente nga gara.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb