Komisioni i Rithemelimit zhvillon ditën e sotme zgjedhjet për kreun e PD. Votimi do të nisë në orën 08:00 dhe do të mbyllet në 18:00.

Në garë ish-kryeministri Sali Berisha dhe ish-kreu i Partisë Demokratike në Kukës Ibsen Elezi.

janë Sali Berisha dhe Ibsen Elezi. Zgjedhjet do të zhvillohen në të gjithë vendin, në 108 qendra votimi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb