Vijojnë shifrat e larta të infektimeve nga koronavirusi në vendin tonë.

Mësohet se gjatë këtyre orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë edhe 15 persona.

Siç mëson “BalkanWeb”, virusi i rëndë ka hyrë në bashki, spital e institucione të tjera, duke infektuar disa punonjës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb