Sërish lajme jo të mira nga Shkodra, pasi raportohet për të tjerë persona të infektuar me koronavirus.

Gazetari Senad Nikshiqi raporton për “BalkanWeb” se nga 26 tamponë të bërë, 6 prej tyre kanë rezultuar pozitivë, duke e çuar në 48 numrin e të infektuarve në Qarkun e Shkodrës, 44 prej të cilëve janë po në këtë bashki.

Ndërkohë, 6 të infektuarit me COVID-19 mësohet se janë dy familjarët e 80-vjeçares dhe infermieri që i shërbente kësaj të fundit prej muajsh, një anëtar i familjes nga Dobraci dhe dy anëtarë të familjes nga Kirasi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb