Konfirmohen dy raste me koronavirus në Sarandë dhe Borsh.

Pacienti që ka rezultuar pozitiv në Borsh konfirmohet se ishte në gjendje të rëndë dhe është transportuar drejt spitalit i infektiv në Tiranë.

Ndërkohë që pacientja e Sarandës është karantinuar njëherësh edhe familjarë të saj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: