GJERMANI- Gjendet regjistri mjekësor i Adolf Hitlerit, i humbur prej kohësh. Një historian gjerman thotë se ka siguruar shënimet mjekësore mbi kontrollin e liderit nazist, gjatë vitit 1923, duke konfirmuar legjendën urbane se ai kishte vetëm një testikul.

Mjeku Josef Steiner Brin thotë se atij i mungonte testikuli i djathtë, që nuk ka zbritur siç duhet. Brin shton se përveç kësaj, ai është i shëndetshëm dhe i fortë.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: