SHBA – “Më pëlqen shumë të ha”. Kështu tha para pak kohësh aktorja amerikane kur u pyet në lidhje me kilogramët e tepërt që kishte marrë. “Tre fëmijët e bashkëshortit tim ishin një dhuratë e mrekullueshme për mua. Tashmë e kam jetën plotë.

101350586-0d4b1ed5-7686-4233-b334-b08edf5ee639

Me pak fjalë Eva ka evituar së fundmi temën e fëmijëve në media. Dhe kështu aktorja 42-vjecare arriti të mbajë sekret për katër muaj shtatzëninë e saj të parë. Sipas mediave diva e “Shtëpiake të Dëshpëruara” është në pritje të një djali.

101350580-f4dc4560-e694-4575-a5c6-f6606e0cbe53

Aktorja e dashur për publikun Eva Longoria dhe bashkëshorti i saj i tretë Jose Baston, janë lidhur që në vitin 2013 dhe u martuan në maj të 2016-ës. Por javët e fundit objektivat e aparatëve fotografikë kanë kapur aktoren më barkun e fryrë. Lajmi është konfrmuar nga revista People.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: