SARANDË

Një 51-vjeçar është goditur me sende të forta në kokë gjatë një konflikti në Sarandë. BalkanWeb mëson se ngjaraj ka ndodhur përpara servisit të 51-vjeçarit Pëllumb Sejdi i cili u sullmua nga një tjetër në vendin e quajtur Qafë-Gjashtë.

I plagosuri po merr ndihmën e parë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën teksa Policia ka nisur hetimet për ngjarjen.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb